June 26, 2013 by admin

technologia lakierowania

ALUMINIUM, PCV

Pomorska Lakiernia Kolor - 76-200 Słupsk, Wrocławska 44
www.kolorpl.com ;
email: biuro @ kolorpl.com 

Zajmujemy się lakierowaniem PCV od 1996 r. 
Jesteśmy promotorami na Pomorzu. 
Jako jedni z pierwszych, w kooperacji z jednym ze słupskich 
producentów okien, zajęliśmy się lakierowaniem PCV. 
Przez ten okres zdążyliśmy przetestować nasze materiały i proponujemy Państwu produkt najwyższej jakości, na co jesteśmy gotowi przesłać próbki naszych 
wyrobów na własnych lub na powierzonych materiałach do Państwa oceny. 
Przechodząc w 2002r. na całkowicie własny rozrachunek skróciliśmy terminy realizacji usługi oraz dostosowaliśmy ceny do wymogów klienta w związku, z czym liczymy na obopólne korzyści i miłą współpracę.

Posiadamy atesty i certyfikaty higieniczne i bezpieczeństwa oraz podpisane umowy z austriackim producentem na udzielanie 5-letniej gwarancji.TECHNOLOGIA LAKIEROWANIA PCV:

Powierzchnie przygotowywane są odpowiednimi środkami, powodującymi wtopienie się farby w PCV i tworzenie cienkiej warstwy malatury, o dużej wytrzymałości na warunki klimatyczne, oddziaływanie promieni słonecznych oraz ścieranie. Elastyczność powłoki pozwala na przecinanie profila, zgrzewanie oraz obróbkę.
Do każdej wysyłki profila w sztangach, bądź w zgrzewach, dołączone są próbki farby w celu usunięcia rys po oczyszczarce, bądź uszkodzeń powstałych w transporcie. Każdy metr profila, jest zabezpieczany specjalną folią (bez nadruku) na kleju kauczukowym, który pozwala na oddychanie powłoki malarskiej i nie powoduje odparzeń i odbarwień malatury (jednak zalecane jest przez producenta folii, zerwanie jej zaraz po montażu, lub w terminie nie dłuższym niż 8 tygodni od daty lakierowania).

Posiadamy wszystkie atesty i certyfikaty higieniczne i bezpieczeństwa oraz podpisane umowy z austryjackim producentem na udzielanie 5-letniej gwarancji.
 
technologia lakierowania aluminium - lakierowanie i malowanie aluminium .... więcej
 
technologia lakierowania drewna i płyt mdf - lakierowanie i malowanie drewna i płyt mdf .... więcej
technologia lakierowania szkła - lakierowanie i malowanie szkła .... więcej

malujemy i lakierujemy:
okna
drzwi
szkło
pcv, pvc
parapety
rolety
żaluzje
płyty mdf
drewno
aluminium


Copyright © 2005 - ksiazka telefoniczna